Szkoła Podstawowa nr 2 
                im. Polskich Olimpijczyków
                           w Trzemesznie

Zapraszamy wszystkich rodziców do wyboru naszej szkoły.
Gwarantujemy podmiotowość każdego ucznia oraz ciepłą i rodzinną atmosferę.

 
   Strona główna      I INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY TRZEMESZNO W LEKKOATLETYCE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

21 czerwca 2016 roku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie wspólnie z Radą Rodziców działającą przy szkole i KS Trzemeszno zorganizowali I Indywidualne Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Lekkoatletyce w kategorii szkół podstawowych.
Były to I Mistrzostwa Gminy, ale równocześnie V z rzędu Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie. Dlatego klasyfikacja medalowa przebiegała w dwóch kategoriach gminnej i szkolnej.

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Dzieci z roczników 2006-2009 startowały na dystansie 200 m.

Rocznik 2009 dziewczęta (kat. gmina)
1,Zuzanna Tokarczyk
2.Sandra Kabaczka
3.Amelia Drążkowska

Rocznik 2009 dziewczęta (kat. szkolna)
1.Zuzanna Kamińska
2.Agata Bartkowiak
3.Klaudia Dobrowolska

Rocznik 2009 chłopcy (kat. gmina)

1.Adam Wachowski
2.Mikołaj Grządzielski
3.Antoni Hadrich

Rocznik 2009 chłopcy (kat. szkolna)

1.Kacper Kubiak
2.Klaudiusz Jakubiak
3.Bartosz Rożek

Rocznik 2008 dziewczęta (kat. gmina)
1.Julia Skotarczak
2.Nicola Wiśniewska
3.Sandra Radacz

Rocznik 2008 dziewczęta (kat. szkolna)
1.Julia Walczak
2.Marika Pogorzelska
3.Kinga Czarnecka

Rocznik 2008 chłopcy (kat. gmina)
1.Jakub Olejniczak
1.Piotr Olszewski
2.Kacper Banusiak
3.Cedryk Kuligowski

Rocznik 2008 chłopcy (kat. szkolna)
1.Jakub Olejniczak
2.Mateusz Knych
3.Filip Osiński

Rocznik 2007 dziewczęta (kat. gmina)
1.Martyna Musiałowska
2.Dominika Ciborska
3.Magdalena Kasprzak

Rocznik 2007 dziewczęta (kat. szkolna)
1.Martyna Musiałowska
2.Dominika Ciborska
3.Magdalena Kasprzak

Rocznik 2007 chłopcy (kat. gmina)
1.Jakub Pielichowski
2.Wojciech Walter
3.Bartosz Kubiak

Rocznik 2007 chłopcy (kat. szkolne)
1.Adrian Fabianek
2.Patryk Witek
3.Adrian Ziemba

Rocznik 2006 dziewczęta (kat. gmina)
1.Aleksandra Olejniczak
2.Wiktoria Nowicka
3.Iga Kapela

Rocznik 2006 dziewczęta (kat. szkolna)
1.Aleksandra Olejniczak
2.Zosia Janka
3.Marcelina Firek

Rocznik 2006 chłopcy (kat. gmina)
1.Kacper Guzik
2.Antoni Chudziński
3.Witold Trzciński

Rocznik 2006 chłopcy (kat. szkolna)
1.Kacper Guzik
2.Witold Trzciński
3.Jakub Koperski

Klasy IV - VI rywalizowały na dystansie 60 m i 300 m oraz w skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Na zakończenie reprezentanci szkół rywalizowali w sztafecie mieszanej 4 x 200 m o Puchar Burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego.

60 m dziewcząt (kat. gmina)
1.Wiktoria Nawrocka
2.Klaudia Lisiecka
3.Karina Kierzek

60 m dziewcząt (kat. szkolna)
1.Karina Kierzek
2.Oliwia Balcerek
3.Aleksandra Rumianowska

60 m chłopcy (kat. gmina)
1.Eryk Chojnacki
2.Hubert Kos
3.Wiktor Lewandowski

60 m chłopcy (kat. szkolna)
1.Jarosław Skotarczak
2.Paweł Strzeżyński
3.Kamil Rosiński

300 m dziewcząt (kat. gmina)
1.Oktawia Giza
2.Oliwia Kolberg
3.Klaudia Różycka

300 m dziewcząt (kat. szkolna)
1.Klaudia Różycka
2.Inga Kaniasty
3.Karolina Jankowska

300 m chłopcy (kat. gmina)
1.Mateusz Brauza
2.Łukasz Kowalski
3.Krystian Kwapich

300 m chłopcy (kat. szkolna)

1.Krystian Kwapich
2.Szymon Lubiński
3.Jakub Ogara

Skok w dal dziewcząt (kat. gmina)
1.Karina Kierzek
2.Wiktoria Nawrocka
3.Milena Wiśniewska

Skok w dal dziewcząt (kat. szkolna)
1.Karina Kierzek
2.Zuzanna Balcerzak
3.Wiktoria Wiśniewska

Skok w dal chłopców (kat. gmina)
1.Eryk Chojnacki
2.Hubert Kos
3.Bartosz Filipek

Skok w dal chłopców (kat. szkolna)
1.Jarosław Skotarczak
2.Krystian Kwapich
3.Patryk Sarnowski

Rzut piłeczką palantową dziewcząt (kat. gmina)
1.Oliwia Kostka
2.Karolina Baczyńska
3.Julia Falkowska

Rzut piłeczką palantową dziewcząt (kat. szkolna)
1.Karolina Kasprzyk
2.Inga Kaniasty
3.Oliwia Balcerek

Rzut piłeczką palantową chłopców (kat. gmina)
1.Szymon Lubiński
2.Kacper Skibiński
3.Klaudiusz Rożek

Rzut piłeczką palantową chłopców ( kat. szkolna)
1.Szymon Lubiński
2.Patryk Patalas
3.Damian Gajos

Sztafeta Mieszana
1.Szkoła Podtsawowa nr 1
2.Szkoła Podstawowa nr 2
3.Szkoła Podstawowa w Kruchowie

Podczas imprezy dzieci mogły startować w konkurencjach towarzyszących, które przeprowadzali uczniowie z klas V-VI Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie. Rada Rodziców przygotowała także poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości w postaci warzyw i owoców oraz chleb ze smalcem, dżemem,, ogórkiem małosolnym itp. Podczas zawodów wystąpił również zespół artystyczny "Iskierki" działający przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie.
Serdecznie w tym miejscu chciałbym podziękować wspaniałym RODZICOM!!! którzy spisali się na medal!!!
Całemu Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie.
Pani Krystynie Kwaśniewskiej za użyczenie boiska lekkoatletycznego.
Panu Mariuszowi Kowalczykowi za całą pomoc w organizacji.
Justynie Bąk, Wioletcie Chojnackiej, Edmundowi Łukomskiemu, Marcinowi Duszyńskiemu i Radomirowi Laskowskiemu za pomoc w sędziowaniu.
Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Derezińskiemu za ufundowanie pucharów i medali.
Sponsorom: Sklep Niemiecki "Maja" Daniel Brzykcy, Zakładowi Instalatorstwa Sanitarnego Marian Jakubiak, Państwu Wandzie i Romanowi Myślickim, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie.
Wszystkim tym którzy w jakikolwiek sposób pomogli mi w organizacji imprezy!!!

Inicjator i organizator imprezy Marcin Jakubiak
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 

dzwonki 

8.00 - 8.45
8.55 - 9.40
9.50 - 10.35
10.45 - 11.30
11.45 - 12.30
12.45 - 13.30
13.40 - 14.25
14.30 - 15.15
15.20 - 16.05