Szkoła Podstawowa nr 2 
                im. Polskich Olimpijczyków
                           w Trzemesznie

Zapraszamy wszystkich rodziców do wyboru naszej szkoły.
Gwarantujemy podmiotowość każdego ucznia oraz ciepłą i rodzinną atmosferę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kadra pedagogiczna SP nr 2
 

Dyrektor szkoły – Sławomir Kupś
Wicedyrektor - Danuta Derezińska 
 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1

Bartkowska Elżbieta

J. polski, rewalidacja

2

Borys Maria

Doradztwo zawodowe

3

Czarnecka Natalia / Bielak Aleksandra

Matematyka, informatyka

4

Dąbek Maria

Nauczanie zintegrowane, rewalidacja

5

Derezińska Danuta

Matematyka

6

Frelich Joanna

J. angielski

7

Gezella-Figaj Renata

J. polski, historia

8

Górna Teresa

Nauczanie zintegrowane

9

Gromelska Edyta

Informatyka, matematyka

10

Jakubiak Marcin

Wychowanie fizyczne

11

Kaczmarek Anna

Informatyka, matematyka

12

Kowalczyk Anna

Nauczanie zintegrowane

13

Krerowicz Lidia

Religia

14

Krzyżaniak-Świątek Magdalena

Geografia

15

Kubiak Piotr

Przyroda, biologia, technika, informatyka

16

Kulczycka Anna

Nauczanie przedszkolne

17

Kupczyk Bożena

Chemia

18

Kupś Sławomir

Wychowanie fizyczne

19

Liberkowska Karolina

J. niemiecki

20

Łaniecka von Gierschewski Iwona

J. polski, j. Rosyjski

21

Łukiewska Bożena

Matematyka

22

Majerowicz Agnieszka

Świetlica

23

Marciniak Beata

Świetlica, socjoterapia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

24

Nowicka Agnieszka

J. angielski

25

Paczkowska Magdalena

Wychowanie do życia w rodzinie

26

Petrosyan-Chudzińska Tatevik

Zwolnienie lekarskie

27

Plota Paulina

Chemia

28

Schillak-Rodak Izabela

Nauczanie przedszkolne

29

Skrobiszewska Hanna

Plastyka, świetlica

30

Słowińska -Kaszyńska Agnieszka

Pedagog

31

Stankowska Justyna

Wychowanie fizyczne

32

Stankowska Marzena

Wychowanie fizyczne, informatyka

33

Starosta Barbara

Religia

34

Ślachciak Jacek

Fizyka

35

Świerkot Jolanta

Nauczanie zintegrowane

36

Trzcińska Aldona

Biblioteka

37

Wesołowska Kamila

Muzyka, świetlica

38

Wołowicz Anna

J. polski, logopedia

39

Woźniak Natalia

Biologia, logopedia, biblioteka

40

Woźny Przemysław

Historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

41

Wynarowicz Katarzyna

Fizyka

42

Kowalski Łukasz

J. angielski

 
 


dzwonki 

8.00 - 8.45
8.55 - 9.40
9.50 - 10.35
10.45 - 11.30
11.45 - 12.30
12.45 - 13.30
13.40 - 14.25
14.30 - 15.15
15.20 - 16.05