Strona główna      POWITALIŚMY WIOSNĘ!

Tradycyjnie 21 marca powitaliśmy kalendarzową wiosnę. Organizatorem uroczystości był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. Teresą Górną i p. Renatą Gezellą – Figaj. Konferansjerkami były: Malwina Frelich z kl. IV a i Sandra Walczak z kl. V.

Uroczystość rozpoczęła się od występu szkolnego zespołu tanecznego „Iskierki”, następnie przeprowadzony został konkurs na najładniej recytującą i śpiewającą klasę. W kategorii klas I-III zwyciężyła klasa II a, a w kategorii klas IV –VI klasa V.

Odbył się również pokaz szkolnej mody wiosennej na sezon 2017, podczas którego jury wytypowało następujących zwycięzców: Filip Jankowski z kl. I, Anna Michalak z kl. II a, Agata Bartkowiak z kl. II b, Oskar Paluch z kl. III a, Julia Walkowska z kl. III b, Michalina Zebel z kl. IV a, Paweł Nowicki z kl. IV b i Natalia Kaszuba z kl. V.

Uroczystość zakończyła się tradycyjnym pożegnaniem zimy i spaleniem marzanny.  W skład jury weszły panie: Anna Wołowicz, Agnieszka Majerowicz, Joanna Frelich i Lidia Krerowicz. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy bardzo!!!