Szkoła Podstawowa nr 2 
                im. Polskich Olimpijczyków
                           w Trzemesznie

Zapraszamy wszystkich rodziców do wyboru naszej szkoły.
Gwarantujemy podmiotowość każdego ucznia oraz ciepłą i rodzinną atmosferę.

 
   Strona główna      Rozkład autobusów szkolnych
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PRZYJAZDY AUTOBUSÓW DO SZKOŁY ( WYJAZD ) :

MIATY 7.15

WYMYSŁOWO 7.15

KIERZKOWO 7.30

CYTRYNOWO 7.30

LUIBIŃ 7.30

NIEWOLNO 7.40

RUDKI 7.40

BRZOZÓWIEC 7.40

ZIELEŃ 7.45

ŚWIĘTE 7.45

 

ODJAZDY AUTOBUSÓW ZE SZKOŁY (WSZYSTKIE MIEJSCOWOŚCI ) :

PONIEDZIAŁEK 13.30, 15.20, 16.20

WTOREK 13.30, 15.20

ŚRODA 13.30, 15.20, 16.20

CZWARTEK 13.30, 15.20, 16.20

PIĄTEK 13.30, 15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 



dzwonki 

8.00 - 8.45
8.55 - 9.40
9.50 - 10.35
10.50 - 11.35
11.45 - 12.30
12.40 - 13.25
13.35 - 14.20
14.30 - 15.15
15.25 - 16.10